Współpraca

Współpraca

Współpracujemy z ponad 40 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Nasza rozbudowana sieć biur partnerskich obejmuje obecnie ponad 90 punktów POLISA EXPERT, które stanowią filary naszej działalności, oraz ponad 300 biur, w których pracuje blisko osiemset wysoko wykwalifikowanych specjalistów obsługujących naszych klientów. POLISA EXPERT kładzie nacisk na wartości takie jak etyka biznesu, lojalność oraz transparentność działań, co stanowi fundamenty naszego rozwoju.

Jesteśmy dumni z tego, że w ramach naszej misji otwieramy nowe Biura Partnerskie. Nasza firma kieruje się nie tylko zasadą profesjonalizmu, ale także przywiązuje wagę do tworzenia przyjaznych relacji zarówno z naszymi partnerami, jak i klientami. W codziennej pracy zawsze stawiamy na bezpośrednią komunikację, co sprzyja budowaniu trwałych i opartych na zaufaniu relacji.

Nieustannie poszukujemy innowacyjnych i skutecznych rozwiązań, starając się upraszczać procesy i czynić je bardziej dostępnymi dla naszych klientów. Nasza strategia rozwoju, oparta na partnerskich relacjach biznesowych, przyczyniła się do osiągnięcia mocnej i ugruntowanej pozycji na polskim rynku ubezpieczeń. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych usług, świadomi, że to zaangażowanie w jakość i innowacyjność pozwala nam utrzymać naszą pozycję lidera.

Zapraszamy do współpracy z POLISA EXPERT :

Artur Możdżonek

Kierownik/Manager ds. rozwoju
sieci sprzedaży

Sebastian Stachowiak

Manager ds. rozwoju
sieci sprzedaży

Katarzyna Bober-Orlińska

Manager ds. rozwoju
sieci sprzedaży

Michał Smolarz

Manager ds. rozwoju
sieci sprzedaży

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy otwarci na współpracę z agentami z całej Polski.
Jeśli marzysz o rozwoju w dynamicznej firmie, gdzie Twoja praca jest ceniona – zapraszamy!

×