O firmie

O firmie

POLISA EXPERT S.A. to dynamicznie rozwijająca się multiagencja ubezpieczeniowa, utworzona przez doświadczonych agentów ubezpieczeniowych z wieloletnim stażem w branży. Nasza firma zyskała pozycję jednego z najbardziej prosperujących podmiotów na krajowym rynku ubezpieczeniowym.

Wyróżnia nas nie tylko bogate doświadczenie, ale również szereg wartości, którymi kierujemy się w naszej działalności. Rzetelność, troska o Klienta i zaangażowanie stanowią fundament naszych działań. Jesteśmy przekonani, że tylko poprzez konsekwentne przestrzeganie tych wartości możemy budować trwałe relacje z Klientami oraz Partnerami biznesowymi.

Wieloletnie zaangażowanie w branży ubezpieczeniowej zaowocowało uzyskaniem licznych nagród od renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych. To dla nas potwierdzenie, że nasza praca jest doceniana, a nasze podejście do klienta jest zgodne z najwyższymi standardami. Te wyróżnienia stanowią motywację do dalszego doskonalenia i podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług.

Jako firma nastawiona na ciągły rozwój, świadomie podążamy za trendami i zmianami w branży ubezpieczeniowej. Dbamy o to, aby nasze usługi utrzymywały wysoki standard, a nasi Klienci odczuwali satysfakcję z korzystania z naszych rozwiązań ubezpieczeniowych. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie są kluczowe dla naszego sukcesu, a długotrwałe relacje z Klientami stanowią dla nas najważniejszy atut.

ZARZĄD

Arkadiusz Grabski

PREZES ZARZĄDU

Arkadiusz Grabski – Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie wydział Teologii, studiował Prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Absolwent Pielęgniarstwa Studium Medycznego w Bydgoszczy.

Aktywnie działał społecznie. Radny w Gminie i Mieście Jastrowie, był vice przewodniczącym Ludowych Zespołów Sportowych w Złotowie, wyróżniony przez Ministra Sportu za szerzenie sportu w środowisku wiejskim. Ukończone także liczne szkolenia Managerskie. W branży ubezpieczeniowej od 2000 roku. Z Polisa Expert S.A. nieprzerwanie związany od początku powstania firmy w 2012 roku.

Prywatnie Mąż i ojciec czwórki wspaniałych dzieci, interesuję się rynkami kapitałowymi, miłośnik wędkarstwa i kibic żużla.

Marlena Szpurgis

WICEPREZES

Marlena Szpurgis – absolwentka Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy. Od 1996r roku związana z branżą ubezpieczeniową, początkowo TUiR Polonia a po przekształceniu TU UNIQA rozpoczynając od działu sprzedaży a kończąc na stanowisku kierownika agentów.  W 2016 r. dołącza do zespołu Polisa Expert jako Dyrektor ds. rozwoju sieci, następnie Członek Zarządu, a obecnie Wiceprezes Zarządu.

W pracy najbardziej cieni sobie kontakt z ludźmi, zawsze stara się służyć pomocną dłonią.

Prywatnie lubi dobrą kawę, podróże, najlepiej relaksuje się na łonie natury.

Anna Kubacka

ASYSTENT ZARZĄDU

POLISA EXPERT TEAM

Artur Możdżonek

KIEROWNIK MANAGER

Sebastian Stachowiak

MANAGER

Katarzyna Bober-Orlińska

MANAGER

Michał Smolarz

MANAGER

Jakub Kaczmarek

DYREKTOR UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE

Anna Zapalska

DZIAŁ ROZLICZEŃ

Karolina Byczyk

DZIAŁ ROZLICZEŃ

Magdalena Wiora

DZIAŁ REJESTRACJI I SZKOLEŃ

Beata Bartkowiak

DZIAŁ REJESTRACJI I SZKOLEŃ

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

×