Został już miesiąc do świąt.

Pachnące pierniki, brzęczące kolędy i kolorowe bożonarodzeniowe jarmarki to tylko kilka dowodów na okres przedświąteczny. Na każdym rogu mówią, że Święta to czas przemyśleń, spokoju i dobrego nastroju podczas spotkań z bliskimi. Pamiętajmy, tak niewiele potrzeba, żeby było zupełnie inaczej.

Ubezpieczenie mieszkania na święta?

Pożar spowodowany spięcie świątecznych lampek to pierwsze co przychodzi do głowy myśląc o świątecznym ryzyku. Lekarstwem może być ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych. Wybierając pakiet nie zapomnijmy o ochronie kradzieżowej, która ochroni nasz dobytek w czasie świątecznych nieobecności. Nie musimy przypominać o zwiększonej aktywności włamywaczy.

Pamiętajmy również o ubezpieczeniu autocasco auta w czasie gdy ruch jest natężony, jak również o utrudnionych warunkach pogodowych. Przyda się również ubezpieczenie szyb i AC podczas pokazów fajerwerków, które mogą narobić kłopotu właścicielowi auta. Również ubezpieczenie assistance będzie doskonałym rozwiązaniem aby podczas podróży, być spokojnym o sytuację na drodze.

Przyjdź już dziś do biura POLISA EXPERT i dowiedz się w jaki sposób możesz uchronić się od takich następstw.